facebook
» Struny Pyramid do gitary klasycznej Struny Pyramid do gitary klasycznej

Harley Benton 009-042 do gitary klasycznej nylony komplet strun nylonowe akustyczna RATY

cena: 24,00 zł 16,00 zł
» STROIK GITAROWY SKRZYPCE BAS UKULELE LCD ET33 BK STROIK GITAROWY SKRZYPCE BAS UKULELE LCD ET33 BK

STROIK,GITARA,BAS CHROMATYCZNY,SKRZYPCE,UKULELE,ELEKTRONICZNY,WYŚWIETLACZ,LCD,ET33, RATY

cena: 35,00 zł 24,00 zł
» GITARA ELEKTRO AKUSTYCZNA FLYCAT STANDARD SB CEQ GITARA ELEKTRO AKUSTYCZNA FLYCAT STANDARD SB CEQ

GITARA ELEKTRO AKUSTYCZNA FLYCAT STANDARD SB CEQ, ROZMIAR 41", NATURAL, PŁYTA PRZEDNIA LINDEN, GRYF KLON,

cena: 425,00 zł
» 2x Kula LED Double Ball 2 x 9 W flash efekt RATY 2x Kula LED Double Ball 2 x 9 W flash efekt RATY

2x Kula LED Double Ball 2 x 9 W flash efekt oświetlenie klub pub disco sala dekoracja RATY

cena: 224,00 zł 175,00 zł
» FLM 600 mini maszyna do dymu DIODY LED WHITE RATY FLM 600 mini maszyna do dymu DIODY LED WHITE RATY

FLM-600 mini maszyna do dymu małe sale użytek domowy klub pub wesela diody led rgbw RATY

cena: 141,00 zł 125,00 zł
» STROIK GITAROWY SKRZYPCE BAS UKULELE LCD ET33 BK STROIK GITAROWY SKRZYPCE BAS UKULELE LCD ET33 BK

STROIK,GITARA,BAS CHROMATYCZNY,SKRZYPCE,UKULELE,ELEKTRONICZNY,WYŚWIETLACZ,LCD,ET33, RATY

cena: 35,00 zł 27,00 zł
» ADJ MIKSER KONTROLER + PROGRAM VMS4 Traktor ADJ MIKSER KONTROLER + PROGRAM VMS4 Traktor

MIKSER KONTROLER DJ-ski ADJ VMS-4 TRAKTOR PROFESJONALNY Z OPROGRAMOWANIEM GRATIS RATY !

cena: 2199,00 zł 1699,00 zł
» POWER BANK 4w1 LATARKA CZOŁOWA 11200 mAh POWER BANK 4w1 LATARKA CZOŁOWA 11200 mAh

POWER BANK 4w1 LATARKA 11200 mAh

cena: 69,00 zł 45,00 zł
1 2 3 4 5 6 7 8

 


I.                   INFORMACJE OGÓLNE


Właścicielem sklepu internetowego www.discotech.eu  jest firma
P.H.U. KONIK JACEK BANEL z siedzibą w Kutnie

 NIP: 775-100-53-03 , REGON : 610312196

Regulamin dotyczący ogólnych warunków sprzedaży wyszczególnionych poniżej stanowi umowę między klientem naszego sklepu www.discotech.eu ( zwanym dalej Klientem ) a P.H.U. KONIK Jacek Banel.  Ceny towarów wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Przedstawiane w sklepie towary nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Firma P.H.U. KONIK Jacek Banel. zastrzega sobie prawo dokonywania zmian cen bądź niezrealizowania zamówienia, jeżeli cena stanowi wynik pomyłki.

Obecność  towaru nie przesądza o jego dostępności, a co za tym idzie, o możliwości  realizacji zamówienia.

Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, a podane specyfikacje z materiałów przez nich publikowanych. Produkty prezentowane na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane w opisach towarów nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być  podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.


II. REJESTRACJA


Nabywcą może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

Klient chcący w pełni korzystać z systemu musi dokonać rejestracji w wyniku, której będzie identyfikowany przez system za pomocą identyfikatora ( ID ) i hasła.

Klient  zobligowany jest do wypełnienia wszystkich pól oznaczonych jako obowiązkowe. Nie wypełnienie ich będzie uważane za odstąpienie od rejestracji.

Zarządzający sklepem zobowiązuje się do zachowania tajemnicy w zakresie danych wprowadzonych w ankiecie rejestracyjnej.

Rejestrując konto w sklepie klient wyraża zgodę na otrzymywanie niezamówionych informacji handlowych  naszego sklepu zgodnie z Dz.U. z 2002r. Nr. 144, poz 1204, z 2004 r. Nr 96 poz 959, Nr 173, poz 1808 z 2007r. Nr 50, poz. 331.

Dane osobowe, które podawane są przez rejestrujących się klientów przechowywane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. Ust. nr 133 poz. 833). Oznacza to, że nie mają do nich dostępu osoby nie będące związane z firmą P.H.U. KONIK Jacek Banel oraz dane te nie są przekazywane osobom trzecim, firmom lub innym organizacjom.

Firma P.H.U. KONIK Jacek Banel nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione przez Klienta w skutek posłużenia się przez osoby  trzecie jego identyfikatorem lub hasłem.


III. ZAMÓWIENIA


Zamówienia można składać poprzez formularz  zamówieniowy, jak również e-mailem na adres: biuro@discotech.eu , lub po telefonicznym uzgodnieniu pod nr tel : 24 254 30 46, 603 77 05 28

Z chwilą złożenia zamówienia dochodzi do zawarcia pomiędzy P.H.U. KONIK Jacek Banel a Klientem umowy sprzedaży towarów wymienionych w zamówieniu.

Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia , oraz do potwierdzenia zamówienia poprzez akceptację jego treści klikając w link po otrzymaniu maila z linkiem potwierdzającym zamówienie wysłanym na adres zamawiającego .

Firma P.H.U. KONIK Jacek Banel zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, niemożliwych do potwierdzenia lub złożonych za pomocą nieprawidłowo wypełnionego formularza.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub je wycofać e-mailem pod adresem biuro@discotech.eu . Wysłane zamówienia nie podlegają tej procedurze.

Do zamówienia należy doliczyć koszty dostawy wg kosztów wysyłki, którymi obciążany jest Klient.

Firma P.H.U. KONIK Jacek Banel wystawia dowody zakupu w postaci paragonów lub faktur VAT zgodnie z danymi umieszczonymi przez Klienta w zamówieniu.


IV. PŁATNOŚĆ


   1. Rozliczenie transakcji może nastąpić w następujący sposób:
          - przelewem na konto firmy P.H.U. KONIK Jacek Banel  na podstawie uzyskanego numeru zamówienia lub faktury proforma -  Nr konta :95 1240 1734 1111 0010 1682 1988
          - gotówką przy odbiorze przesyłki  / towaru ( pobranie )


V. WYSYŁKA
 

Towar w zależności od wagi i wartości paczki wysyłany jest za pośrednictwem:

Kurier DPD :

  • Paczka standardowa do 30kg – 1) przedpłata 25,00 zł- 2) pobranie za każdy rozpoczęty 1000 zł dopłata 5 zł – 3) za paczkę powyżej 30 kg dopłata do usługi podstawowej 20,00 zł
  • Paczka niestandardowa do 30kg – 1) przedpłata 30,00 zł- 2) pobranie za każdy rozpoczęty 1000 zł dopłata 5,00 zł– 3) za paczkę powyżej 30 kg dopłata do usługi podstawowej 50,00 zł

Odbiór osobisty:

  • po uzgodnieniu terminu odbioru – bez dodatkowych opłat  ; 99-300 KUTNO, ul. Łęczycka 9

Po odbiorze przesyłki należy przy kurierze sprawdzić czy przesyłka nie jest uszkodzona. Jeżeli takie uszkodzenie wystąpi, reklamację zgłasza się natychmiast bezpośrednio u kuriera, który wypisuje protokół reklamacyjny. Zwrot kwoty wynikającej z reklamacji zostanie przekazany Państwu przez firmę kurierską.

Z chwilą potwierdzenia przez Nabywcę odbioru towaru przechodzi na niego prawo własności, a co się z tym wiąże odpowiedzialność za utratę towaru lub jego uszkodzenieZamówione towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem wyłącznie firmy kurierskiej. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.

Jeżeli produkt jest dostępny:

  • w przypadku pobrania – natychmiast po złożeniu zamówienia
  • w przypadku przedpłaty – po zaksięgowaniu się wpłaty na konto firmy
  • przesyłki wysyłane kurierem DPD -  powinny dotrzeć na następny dzień po wysłaniu max do 48 godzin po wysłaniu przesyłkiTerminy dostawy są podane orientacyjnie i mogą ewentualnie ulec zmianie.

P.H.U. KONIK Jacek Banel nie bierze odpowiedzialności za konsekwencje spowodowane opóźnieniem dostawy lub zagubieniem paczki przez firmę przewozową.

W wypadku zagubienia przesyłki lub innego przypadku losowego prowadzone będzie dochodzenie u firmy przewozowej. W tym czasie nie będzie możliwy żaden zwrot kosztów czy towaru.

Odbierając towar Klient jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej protokołu szkody.


VI. GWARANCJA I REKLAMACJE


Na każdy produkt zakupiony w naszym sklepie, z pewnymi wyjątkami dotyczącymi  niektórych podzespołów, udzielana jest gwarancja sprzedawcy. Ze względu na naturalne zużycie materiałów eksploatacyjnych, nie są one objęte gwarancją. Dotyczy to strun, naciągów perkusyjnych, pałek perkusyjnych i innych podobnych akcesoriów.

Jeżeli towar nie posiada odrębnej karty gwarancyjnej producenta dokumentem gwarancyjnym jest dokument sprzedaży wraz z kartą gwarancyjną wystawioną przez P.H.U. KONIK Jacek Banel
Gwarancja obejmuje tylko wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym produkcie.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności kuriera Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie w obecności kuriera protokołu szkody.

Nie są objęte gwarancją uszkodzenia powstałe z przyczyn zewnętrznych, takich jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania, zjawiska atmosferyczne, niewłaściwa instalacja lub obsługa, jak również eksploatacja niezgodna z przeznaczeniem. Gwarancja nie ma też zastosowania w przypadku dokonania przez Klienta nieautoryzowanych napraw.

Jeżeli w okresie gwarancji ujawnią się wady produktu, zostaną one usunięte bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych od dnia uznania przez firmę PHU KONIK Jacek Banel zasadności gwarancji. Jeżeli jednak naprawa będzie wymagała sprowadzenia części zamiennych, bądź wysłania wadliwego podzespołu do specjalistycznych serwisów, termin ten może być wydłużony do 28 dni roboczych.

Niedochowanie warunków gwarancji, w szczególności: transportowanie towaru do serwisu w sposób umożliwiający jego uszkodzenie, powoduje unieważnienie gwarancji.

Do wykonania uprawnień z gwarancji niezbędny jest oryginał dokumentu zakupu w przypadku paragonu lub kserokopia faktury.

Dostarczany do serwisu sprzęt musi być kompletny, czyli zawierać elementy dostarczone pierwotnie przez firmę wraz z zakupionym towarem.

Jeśli reklamacja okaże się nieuzasadniona (np.: sprzęt jest sprawny) może zostać pobrana opłata za diagnostykę i ekspertyzę wg kosztów rzeczywistych. Ponadto Klient zostanie obciążony kosztem transportu towaru zarówno do serwisu(jeżeli wystąpił) jak i z powrotem do Klienta wg kosztów wysyłki bez powiadomienia.

Koszt transportu towaru do serwisu pokrywa Klient, chyba że ustalono inaczej. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy P.H.U. KONIK Jacek Banel lub za pobraniem nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

W sytuacji, gdy niemożliwa okaże się naprawa sprzętu, ani jego wymiana na nowy, Klientowi zostanie zwrócona równowartość ceny zakupu towaru. W tym celu nastąpi korekta dokumentu sprzedaży. Jeśli korygowana będzie faktura, konieczne będzie odesłanie podpisanej przez Klienta kopii Faktury korekty. Należna Klientowi kwota zostanie przesłana w ciągu 14 dni po otrzymaniu przez P.H.U. KONIK Jacek Banel podpisanej Faktury korygującej. Kwota ta zostanie zwrócona bądź na podane przez Klienta konto bankowe, bądź przekazem pocztowym. Jednakże w przypadku drugiej formy zwrotu pieniędzy, Klient zostanie obciążony kosztami nadania przekazu pocztowego (o koszt tej usługi zostanie pomniejszona należna Klientowi kwota pieniężna).

Firma P.H.U. KONIK Jacek Banel nie dostarcza sprzętu zastępczego na czas trwania naprawy.

Towar zakupiony nie podlega zwrotowi. Wyjątki od tej reguły opisane są w części VII regulaminu.


VII. ZWROT I REKLAMACJE


Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient będący osobą fizyczną, nie nabywającą towaru w celach związanych z działalnością gospodarczą, ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 10 dni od dnia wydania towaru. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z instrukcją i akcesoriami.

W razie odstąpienia od umowy jest ona uważana za niezawartą i strony obowiązane są zwrócić to, co sobie świadczyły w stanie niezmienionym, co oznacza, że w sytuacji, gdy Klient zmienił stan towaru, a więc towar nosi ślady używania, niemożliwe jest odstąpienie od umowy.

Firma P.H.U. KONIK Jacek Banel nie zwraca  kosztów transportu.

Do wykonania uprawnień z tytułu ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny niezbędny jest oryginał dokumentu zakupu w przypadku paragonu lub kserokopia faktury wraz z poprawnie wypełnionym formularzem zwrotu.

W przypadku odstąpienia od umowy koszt przesyłki towaru do firmy PHU KONIK Jacek Banel. pokrywa Klient. Klient zobowiązany jest odpowiednio zabezpieczyć przesyłany towar, aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu. Do przesyłki należy dołączyć dokumenty opisane w części VII punkt 4. regulaminu oraz podać dokładne dane Klienta wraz z numerem konta, na który mają być  zwrócone pieniądze. W przypadku, gdy Klient żąda zwrotu pieniędzy za pośrednictwem Poczty Polskiej (przekaz pocztowy) - koszt przekazu pieniędzy obciąża Klienta - kwota należna Klientowi zostanie pomniejszona o koszt przekazu pocztowego. W przypadku, gdy Klient zażądał wystawienia faktury, pieniądze zostaną zwrócone na konto w ciągu 14 dni po otrzymaniu przez firmę P.H.U. KONIK Jacek Banel podpisanej Faktury korygującej. Korekta faktury zostanie sporządzona przez P.H.U. KONIK Jacek Banel  i niezwłocznie przesłana Klientowi listem.


VIII. POZOSTAŁE USTALENIA


Oferta handlowa ważna tylko na terenie Unii Europejskiej, chyba że zostaną poczynione inne ustalenia z kupującym w formie pisemnej (np. mail ).
Korzystanie ze sklepu P.H.U. KONIK Jacek Banel oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

Firma P.H.U. KONIK Jacek Banel  nie ponosi odpowiedzialności za niedopełnienie zobowiązań umowy w przypadku siły wyższej, zakłóceń, ogólnego lub częściowego strajku, szczególnie w usługach przewozowych, w wypadku powodzi, pożaru lub wojny.

Firma P.H.U. KONIK Jacek Banel uchyla się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za straty bezpośrednie, zysków, lub za koszty wynikające z zakupu jakiegokolwiek produktu w naszym sklepie internetowym.

Firma P.H.U. KONIK Jacek Banel nie bierze odpowiedzialności za konsekwencje wynikające ze złego użytkowania produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym.

Ewentualne spory wynikłe w związku z realizacją transakcji w sklepie internetowym DiscoTech  strony rozstrzygać będą poprzez porozumienie Stron. W przypadku braku porozumienia rozstrzygnięcie sporu zostanie oddane sądowi właściwemu dla siedziby Firmy P.H.U. KONIK Jacek Banel.

 

Ładowanie...

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na używanie cookie (ciasteczek). Jeśli jednak nie wyrażasz zgody na ich używanie możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub zakończyć przeglądanie naszej strony.Polityka cookies

Zamknij